Sklypai Tytuvėnuose

Spausdinti

Kelmės rajono savivaldybės administracija siūlo sklypus investuotojams Tytuvėnuose, šalia geležinkelio stoties

Teritorija, esanti tarp Žemaitės ir Stoties gatvių, Tytuvėnų mieste
Detaliuoju planu suplanuotos 6 pramonės ir sandėliavimo paskirties objektų teritorijos, kurių plotai nuo 0,4301 ha iki 0,7845 ha, ir 0,7501 ha komercinės paskirties teritorija, skirta prekybos, paslaugų ir pramogų objektų statybai. Išvystyta susisiekimo sistema – netoli Tytuvėnų  geležinkelio stoties (Radviliškis–Sovietskas linija) ir krašto kelio Nr. 157 „Kelmė–Tytuvėnai“  (Žemaitės g.). Gražus kraštovaizdis – teritorija ribojasi su Tytuvėnų regioniniu parku.

Detalieji planai

Pirmas sklypas
Vieta: Stoties gatvėje, Tytuvėnų mieste, ribojasi su krašto keliu. Žemės sklypas nepatenka į Tytuvėnų regioninio parko teritoriją, yra netoli Tytuvėnų geležinkelio stoties. Plotas: 0,7501 ha. Žemės paskirtis: komercinės paskirties teritorija.
Aprašymas: žemės sklypas skirtas prekybos, paslaugų ir pramogų statiniams statyti. Numatoma iki 5 aukštų statinių statyba.

Antras, trečias, ketvirtas, penktas, šeštas ir septintas sklypai

Vieta: Stoties gatvėje, Tytuvėnų mieste. Stoties gatvė jungiasi su krašto keliu Nr. 157 „Kelmė–Tytuvėnai“  (Žemaitės g.). Žemės sklypai nepatenka į Tytuvėnų regioninio parko teritoriją, yra netoli Tytuvėnų geležinkelio stoties. Plotas: sklypų plotai nuo 0,4301 ha iki 0,7845 ha. Žemės paskirtis: pramonės ir infrastruktūros teritorijos.
Aprašymas: šeši žemės sklypai skirti pramonės ir gamybos įmonių, sandėlių, terminalų ir kitų         sandėliavimo objektų statybai. Numatoma iki 3 aukštų statinių statyba.