Konferencijoms

Spausdinti

Kaimo turizmo sodyba „Miego klinika“

„Miego klinika“ įsikūrusi Kelmės rajone, Raudsparnės kaime esančiame Kurtuvėnų regioniniame parke. Kaimo turizmo sodybos kompleksą sudaro keturios pokylių salės. Didžiojoje – „Meilės salėje“ telpa per 60 svečių, o nedidukėje – „Pelėdos buveinėje“ iki 30 svečių. Sodyba tinkama ir šeimos šventėms: vestuvėms, krikštynoms, jubiliejams, ir pažymėti valstybines šventes ar sutikti Naujuosius. Prie pokylių salių įrengtos ir virtuvėlės. Švenčiantiems vestuves siūlome atskirus kaimiško pobūdžio apartamentus, kuriuose rasite dvigulę lovą, sofą, kušetę, televizorių ir jaukumo suteikiantį židinį. Galime Jums pasiūlyti kubilą ir 3 tradicines rusiškas garo pirtis: „Velnio“, „Raganos“, „Piratų“. Svečių patogumui virš pirtelių įrengtos miegamos vietos. Visi nameliai ir pirtelės yra atokiai viena nuo kitos.

Adresas:
Raudsparnės k., Kelmės r.
Mob. 8 612 22 203
El. paštas info@miegoklinika.lt
Interneto svetainė www.miegoklinika.lt

Kaimo turizmo sodyba „5 sezonas“
Moderni kaimo turizmo sodyba ribojasi su Dubysos upe. Labai graži, vaizdinga vietovė, atsiveria visa Padubysio erdvė. Nameliai išdėstyti kalne, tai suteikia dar didesnį erdvės pojūtį. Šiltuoju sezonu ant pagrindinio namo stogo įrengiama įspūdingo dydžio lauko terasa. Visa teritorija apšviesta, takeliai ir automobilių stovėjimo aikštelė iškloti trinkelėmis. Poilsio kompleksą sudaro pagrindinis namas bei trys atskiri šeimyniniam poilsiui pritaikyti nameliai. Pagrindiniame name yra konferencijų ir pokylių salė su reikalinga įranga, penki poilsiui pritaikyti numeriai su mažomis virtuvėmis ir kiekvienam kambariui skirtu WC ir dušu. Rūsyje – turkiška pirtis, baseinas su masažine srove; biliardo stalas. Kiekvienas kambarys turi atskirą terasą su lauko baldais.

Adresas:
Rėžalių k., Tytuvėnų apylinkių seniūnija, Kelmės rajonas
Mob. 8 611 16 797
El. paštas info@5sezonas.lt
Interneto svetainė www.5sezonas.lt
       
Kaimo turizmo sodyba „Ąžuolų slėnis“
Sodyba įsikūrusi buvusio dvaro teritorijoje – vienkiemyje, prie legendomis apipinto Kibirkštuko ežero. Kviečiame paviešėti kolektyvus, šeimas, moksleivių grupes. Siūlome ne tik pasigrožėti nuostabia gamta, karūnuotaisiais danieliais, nepakartojamų ilgakojų stručių šokiu, bet ir organizuoti įvairias šventes, susitikimus, seminarus, konferencijas.  Besidomintiems tautos praeitimi sudarysime galimybę dalyvauti pažintinėje ekskursijoje po vietos apylinkes, papasakosime apie senąją dvarvietę, kur dabar auginami Afrikos stručiai.
 Norintiems ilgiau paviešėti siūlome 2–4 vietų kambarius, baseiną, pirtį, sūkurinę vonią, žaidimų aikšteles. Ieškantieji romantikos galės įsikurti stovyklavietėje ar namelyje ant ratų.

Adresas:
Targauskių k., Kukečių sen., Kelmės r.
Mob.: 8 687 32 737, 8 655 69 720
El. paštas azuolu.slenis@gmail.com
Interneto svetainė www.azuoluslenis.eu

Kaimo turizmo sodyba „Miško vingis“

Nepakartojamas Dubysos regioninio parko grožis, tyras kaip krištolas upės ir sodybos tvenkinių vandens gaivumas, aplinkinių laukų platumos, tolimo miško ošimas, gyvenimo sąlygų komfortas leis pamiršti kasdienius rūpesčius, atgauti jėgas, atgaivinti sielą. Sodyboje poilsiautojai laukiami visus metus. Čia ideali vieta rengti seminarus, darbuotojų mokymus su modernia įranga. Yra pokylių salė su židiniu, kurioje gali patogiai jaustis apie 60 žmonių, ir kambariai saldžiam ir ramiam miegui. Kaimiška pirtis ir erdvi šokių salė.
Sodyba yra kelyje Kelmė–Tytuvėnai, prieš ženklą Bulavėnai (3 km nuo pagrindinio kelio).

Adresas:
Tytuvėnų apylinkių seniūnija, Kelmės r.
Mob. 8 614 75 086
El. paštas augusta@mail.lt
Interneto svetainė http://www.miskovingis.lt/

Kaimo turizmo sodyba „Gaja“

Kaimo turizmo sodyba „Gaja“ įsikūrusi Dubysos slėnyje, ypač vaizdingame kraštovaizdyje, tarp trijų regioninių parkų – Kurtuvėnų regioninio parko, Tytuvėnų regioninio parko, Dubysos regioninio parko, įvairių draustinių ir kitų lankytinų gamtos, archeologijos, paveldo objektų. Sodyboje svečiai apgyvendinami jaukiuose dviviečiuose, triviečiuose, keturviečiuose kambariuose ir šeimyniniuose numeriuose su visais patogumais. Pro langus atsiveria nepakartojama Dubysos slėnio panorama, aukšti šlaitai, upės vingis, ošiantis pušynas. Sodyboje „Gaja“ svečių laukia jaukios poilsiavietės ant Dubysos kranto. Keliaujantiems baidarėmis suteikiama nemokama stovyklavietė: erdvi pavėsinė, automobilių stovėjimo aikštelė, žaidimo aikštelės, WC. Kaimo turizmo sodyba „Gaja“ Jums siūlo naują, modernų, saugų ir patogų inventorių, skirtą kelionėms baidarėmis. Jūs keliausite naujomis baidarėmis „Vista“ ir „Dag Freeland“. Sodybos svečiai aktyvų laisvalaikį gali leisti krepšinio, tinklinio aikštelėje.

Adresas:
Pabariukų k., Tytuvėnų sen., Kelmės r.
Tel. 8 611 99 616
El. paštas info@sodybagaja.lt

Pakėvio dvaras
Vaiguvos seniūnijoje, Pakėvio kaime, 8 km į šiaurės vakarus nuo Kelmės yra Pakėvio dvaras.  Pakėvio dvaras žinomas nuo XVII a. 1685 metais dvaras paminėtas Beržėnų valsčiaus aktuose. XIX a. Pakėvį išgarsino čia gimęs etnografas, tautosakininkas, literatūros istorikas Liudvikas Adomas Jucevičius (1813-1846), kuris pasirašinėjo Liudwik z Pokiewia slapyvardžiu.  Dvaro teritorija užima 38 ha plotą. Tai rami ir nuošali vieta, unikali nuostabiu erdvės ir vaizdingo kraštovaizdžio deriniu. Nuostabi gamta, naujai apsodinta aplinka maloniai nuteikia atvykusius. Restauruotuose pastatuose yra pobūvių salės, kur galima patogiai rengti vestuves, konferencijas, įmonių vakarėlius taip pat jubiliejus, gimtadienius ar jaukius pasisėdėjimus mažoje kompanijoje. Tvenkiniuose, kurie supa dvarą iš šiaurės rytų ir pietvakarių, gausu žuvies: upėtakių, karpių, eršketų. Žvejams siūlome išbandyti sėkmę žvejyboje.
Klientų patogumui išnuomojame 100-os vietų seklyčios pastatą. Yra 12 miegamų vietų. Automobilių stovėjimo aikštelės, stebimos vaizdo kameromis. 

Adresas:
Dvaro g. 54, Pakėvio k., Vaiguvos sen., LT - 86414 Kelmės r.
Tel. (8 427) 61088
El. paštas pkd@pakeviodvaras.lt
Interneto svetainė www.pakeviodvaras.lt

Poilsiavietė „Sedula“

Poilsiavietė įsikūrusi ant Bridvaišio ežero kranto patogioje geografinėje vietovėje – 20 km nuo pagrindinio kelio Kaliningradas–Ryga, Tytuvėnų regioniniame parke. Šalia – žymusis Šiluvos miestelis. Pagrindiniame pastate veikia 100 vietų restoranas, 22 vietų banketų salė, 24 vietų viešbutis, 70 vietų konferencijų salė. Yra penki žiemos tipo tekintų rąstų poilsio nameliai – 25 vietos su visu aptarnavimu, 13 vasaros tipo namelių – 86 vietos, nauja pirtis ant ežero kranto, stovyklavietė (vanduo, elektra, WC). Sezono metu veikia 35 m ilgio vandens čiuožykla, yra tramplinas, galima plaukioti valtimis, vandens dviračiais. Sporto aikštyne nuolat lankosi aktyvaus laisvalaikio mėgėjai.

Adresas:
Skogalio k., Tytuvėnai, Kelmės r.
Tel. (8 427) 56 795, mob. 8 698 27549
El. paštas vadybininkas@sedula.lt
Interneto svetainė www.sedula.lt
       
Užvenčio malūnas
Užvenčio vandens malūno ir spirito varyklos pastatas – vienas iš Užvenčio dvaro sodybos pastatų. Istoriniuose šaltiniuose minima, kad jau 1759 m. Užventyje veikė malūnas ant Ventos upės ir bravoras. Šiuo metu Užvenčio vandens malūnas prikeltas naujam gyvenimui. Malūne puikiai dera garbinga istorija ir komfortiška šiandiena. Atkurta senoji turbina gamina elektros energiją, restauruotos malūno salės laukia pokylio svečių. Įrengtas sveikatingumo kompleksas su baseinu, pirtimi ir treniruoklių sale. Taip pat viešbutis bei konferencijų salė. Šiandien malūnas ypač mėgiamas ir meno žmonių. Čia dažnai lankosi Lietuvos menininkai, vyksta parodos ir koncertai. Malūno aplinkoje atgaivą randa ne tik kūnas, bet ir siela.

Adresas:
Užventis, Kelmės r.
Mob.: 8 682 14 007 (Alvydas), 8 682 14 008 (Milda)
El. paštas uzvenciomalunas@gmail.com
Interneto svetainė www.uzvenciomalunas.lt