Verslo dienoms 2018 praėjus

Spausdinti

 

Lapkričio 5–9 dienomis jau 15-ąjį kartą Kelmės rajone buvo švenčiamos Verslo dienos. Rajono verslo ir valdžios atstovai aktualiomis temomis diskutavo verslo pusryčiuose, sodino ąžuoliukus, įmonių darbuotojai aktyviai dalyvavo kvalifikacijos tobulinimo seminaruose. Šiais metais baigiamoji konferencija vyko atsinaujintame Kelmės kultūros centre. Konferenciją atidarė ir sveikino susirinkusius svečius Kelmės turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Vilija Virbickė ir Kelmės rajono verslininkų asociacijos pirmininkas Ildefonsas Petkevičius. Šie metai išskirtiniai Kelmės turizmo ir verslo informacijos centrui. Šiemet Centras mini 15 metų veiklos sukaktį. Susirinkusiems buvo pristatytas informacinis video klipas apie 15 metų Centro veiklą.

Išskirtinė šiais metais buvo ir baigiamoji konferencija. Šiemet  baigiamosios konferencijoje buvo skaitomi du pranešimai. Pirmasis pranešimą pristatė socialinių mokslų daktaras, ekonomistas Gitanas Nausėda „Regionų ateitis – iššūkiai ir prognozės“, o antrasis pranešimas buvo skirtas paminėti atkurtos Lietuvos šimtmetį. Istorikas Algirdas Jakubčionis perskaitė pranšimą tema „Lietuvos šimtmečio verslo raida“.

Renginyje dalyvavo ir susirinkusius sveikino Kelmės rajono savivaldybės meras Vaclovas Andrulis, vicemeras Albertas Brazas, savivaldybės administracijos direktorė Irena Sirusienė, LR Ūkio ministerijos viceministras Gediminas Miškinis, LR Seimo nario Juozo Rimkaus padėjėja Janina Skeberdienė, VMI, Užimtumo tarnybos Šiaulių departamento Kelmės skyriaus atstovai ir kiti svečiai.

 

Renginio metu buvo įteiktos 6 nominacijos: versli moteris – UAB „Buhalterinės apskaitos paslaugų biuras“ direktorė Ingrida Savickienė,  už ilgametį, stabilų verslą bei verslo plėtrą – R. Petriko gamybos įmonės savininkas Ričardas Petrikas, už miesto gražinimą ir investicijas į verslo plėtrą – UAB „Nutriveta“ direktorius Vytautas Leščiauskas, už inovacijų diegimą ir kokybiškas paslaugas – UAB „Skaitmeninė akis: direktorius Aurelijus Levickis, už sėkmingą smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo programos lėšų panaudojimą ir darbo vietų kūrimą – UAB šeimos klinika „Vita Sana“ direktorė Diana Vaitiekūnienė, už sėkmingą verslo pradžią bei nuoširdų teikiamų paslaugų atlikimą – MB „Higieninė ir estetinė nagų priežiūra“ Jonė Juškė.

 

Šiemet apdovanotas ir jaunimo verslo idėjos.  Verslo dienoms paminėti buvo organizuotas jaunimo verslumo konkurasa „Ateities Kelmė“. Pagrindinius prizus įsteigė Šiaulių banko Kelmės skyrius, Kelmės kredito unija ir ŽŪB „Kerkasiai“. Pirmoji vieta buvo skirta Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazijos mokiniams už projektą „Psichoterapijos Centras“, antroji – Kelmės specialiajai mokyklos mokinių projektui – bendruomenės kavinei „Antras blynas“, trečioji – Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos mokinių projektui „Cinamonas“.

 

IMG_0008.JPG

IMG_0021.JPG

IMG_0043.JPG

IMG_0135.JPG

IMG_0140.JPG

IMG_0142.JPG

IMG_0166.JPG