MentorME renginių ciklas

Spausdinti

 

titulinis.jpg

MentorME - tai keturis antradienius iš eilės verslo bendruomenę suburianti iniciatyva, suteikianti galimybę pasisemti praktinių žinių iš visuomenėje neabejotinai pripažintų, savo srityje ekspertiškumo lygį pasiekusių verslo ir ekonomikos profesionalų.

MentorME mentoriai: dr. Gitanas Nausėda, Edvinas Eimontas, Tomas Varnas ir Ilja Laurs.

Įsigykite visų keturių renginių abonementą ir sutaupykite. 
NexturyHUB nariams renginiai nemokami.

Verslo mentorystės renginių ciklą MentorME pristato Shortcut rinkodaros sprendimai kartu su Kauno kolegijos Verslo centru bei NexturyHUB bendradarbystės erdve.

Shortcut rinkodaros sprendimai kartu su Kauno kolegijos Verslo centru bei NexturyHUB bendradarbystės erdve pristato verslo mentorystės renginių ciklą MentorME.

MentorME - tai keturis antradienius iš eilės verslo bendruomenę suburianti iniciatyva, suteikianti galimybę pasisemti praktinių žinių iš visuomenėje neabejotinai pripažintų, savo srityje ekspertiškumo lygį pasiekusių verslo ir ekonomikos profesionalų.

MentorME mentoriai: dr. Gitanas Nausėda, Edvinas Eimontas, Tomas Varnas, Ilja Laurs

MentorME. PIRMOJI PASKAITA

TEMA: Aplinkos įtaka verslui: sustingti, bėgti ar kautis?

MENTORIUS: dr. Gitanas Nausėda, ekonomistas, dėstytojas, politikas.

Sumanus verslas žino, kad jei nori nepaslysti ant banano žievės jau pirmuosiuose žingsniuose, turi iki paskutinės DNR vijos rūpintis savo klientu, nuolat poliruoti produkto ar paslaugos kokybę ir protingai konstruoti verslo struktūrą. 

Ir tai dar ne viskas. 

Verslas veikia ne izoliuotai, įtaką jam daro ne tik verslininko veiksmai, bet ir aplinkos faktoriai, kuriuos ne visada lengva nuspėti. Ką turi žinoti apie ekonominę aplinką verslininkas, kokius rodiklius sekti, kokius analizės įrankius naudoti, jei tokių iš viso reikia..?  

KADA: 2018-11-27, antradienis, nuo 17:30

KUR: NexturyHUB, Ašigalio g. 1b, Kaunas

Renginio programa:

17:30 kava

18:00 renginio pradžia

19:00 klausimų ir atsakymų sesija

19:30 kontaktų vakaras su kava ir užkandžiais

21:00 renginio pabaiga