Informacija apie parodą AgroBalt 2018

Spausdinti

LITEXPO kartu su Lietuvos Žemės ūkio ministerija kviečia dalyvauti didžiausiame Tarptautiniame maisto pramonės renginyje Baltijos šalyse, 22-oje tarptautinėje žemės ūkio ir maisto pramonės parodoje AgroBalt'2018. Paroda šiais metais vyks gegužės 24-26 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, Vilniuje.

Šių metų paroda AgroBalt sulauks ypatingo svečio - FAO (Jungtinių tautų maisto ir žemės ūkio organizacijos) generalinio direktoriaus Jose Craziano da Silva. „Pirmą kartą per visą mūsų šalies narystės FAO laikotarpį Lietuvoje apsilankys šios organizacijos generalinis direktorius. Tai neeilinis įvykis",- pabrėžė žemės ūkio ministras Bronius Markauskas.

Paroda „AgroBalt 2018", kas dvejus metus pritraukianti tūkstančius svečių ir sulaukianti didelio visos Europos politikos bei verslo atstovų dėmesio, bus išskirtinė ir tuo, kad jos metu vyks du svarbūs tarptautiniai politiniai forumai: forumas dėl maisto švaistymo ir maisto atliekų bei 13-asis Kinijos ir 16 Centrinės bei Rytų Europos šalių žemės ūkio ir prekybos bei ekonominio bendradarbiavimo forumas, į pastarąjį atvyks ir Kinijos žemės ūkio ministras Han Changfu.

Apskritai Kinijos verslininkų delegacija žada būti itin gausi - kinai siekia susipažinti su Lietuvos maisto pramonės galimybėmis bei stiprinti abiejų šalių prekybos ir investicijų politikos ryšius. Bus surengtas ir verslo forumas, kad Lietuvos gamintojai galėtų tiesiogiai pabendrauti su kolegomis kinais.

Pagrindinės parodos, vyksiančios jau 22-ąjį kartą, temos - kokybiškas ir saugus maistas, žemės ūkio ir maisto pramonės įranga bei technologijos, žemės ūkio verslo galimybės, veislinė gyvulininkystė, pažintinis turizmas, žemės ūkio technika, mokslo ir mokymo pasiekimai žemės ir maisto ūkio srityje.

Visi parodos dalyviai turės galimybę dalyvauti geriausio parodos eksponato „AgroBalt 2018" konkurse, o gauti apdovanojimai suteiks galimybę ženklinti apdovanotus gaminius „AgroBalt" ženklu.

Maloniai kviečiame dalyvauti parodoje. Detalesnę informaciją apie pačią parodą ir dalyvavimo sąlygas joje rasite prisegtuke.

Paraišką galite pildyti paspaudę ant žemiau pateiktos nuorodos: http://epus.litexpo.lt